Copyright 2019 | Created with Adrianov Projekt

mgr Jadwiga Adrianowska

78-520 Złocieniec

ul. Mickiewicza 15

tel.509921639 / 509921203

adrianov.projekt@gmail.com

Projektowanie obiektów użyteczności publicznej i przestrzeni usługowych

Projektowanie obiektów użyteczności publicznej, a także biur oraz lokali usługowych wymaga połączenia funkcjonalności oraz estetyki. Obie te cechy mają znaczący wpływ na wizerunek firmy bądź instytucji. Naszym zadaniem jest zagospodarowanie wnętrza tak, by zapewniało wygodę osobom, które z niego korzystają i jednocześnie dobrze się prezentowało. Projekty biur i przestrzeni publicznej powstają zgodnie z wymogami prawnymi, między innymi z przepisami BHP oraz warunkami technicznymi.

 

Projektujemy nowe, modernizujemy istniejące

 

W zakres naszych usług wchodzi projektowanie modernizacji istniejących obiektów usługowych i publicznych, które wymagają dostosowania ich do obowiązujących norm lub funkcji, które mają pełnić. W projektowaniu wnętrz uwzględniamy nie tylko dobór mebli oraz dekoracji. Istotne jest w nim przede wszystkim zaplanowanie:

 

  • obszarów komunikacyjnych,

  • obszarów socjalnych,

  • obszarów technicznych i magazynowych,

  • obszarów pracy biurowej.

 

Tworzone projekty dostosowujemy ściśle do specyfiki branży oraz zadań i aktywności, które będą wykonywane w poszczególnych strefach pomieszczeń.

 

Zajmujemy się także projektowaniem nowych przestrzeni. Wydobywamy potencjał wnętrza, tworząc pomieszczenia wygodne w użytkowaniu, będące jednocześnie wizytówką firmy. Przygotowujemy wizualizację 3D, która umożliwia łatwiejsze podjęcie ostatecznych decyzji dotyczących rozplanowania powierzchni, a także wyboru mebli, materiałów wykończeniowych oraz kolorystyki.