Copyright 2019 | Created with Adrianov Projekt

mgr Jadwiga Adrianowska

78-520 Złocieniec

ul. Mickiewicza 15

tel.509921639 / 509921203

adrianov.projekt@gmail.com

Zanim wprowadzimy się do wymarzonego mieszkania, czeka nas żmudna procedura jego aranżowania. Opracowanie koncepcji urządzenia, zakup materiałów, kontakt z ekipą wykończeniową i nadzór – jak wiemy wszystkie te czynności wymagają ogromnego zaangażowania i poświęcenia. Współcześnie wielu inwestorów nie ma na to czasu i to właśnie do nich kierowana jest usługa biur architektonicznych takich jak nasze, czyli projektowanie wnętrz „pod klucz”. Na czym ono polega?

 

Projektowanie wnętrz „pod klucz” – co składa się na taką usługę?

 

Zaprojektowanie wnętrza „pod klucz”, jak wskazuje sama nazwa, umożliwia wprowadzenie się do w pełni urządzonego mieszkania lub korzystanie z całkowicie wyposażonego lokalu usługowego. Dzięki tej usłudze biuro projektowe przyjmuje rolę tzw. inwestora zastępczego, który dba o prawidłowe wykonanie zaakceptowanego przez właściciela projektu architektonicznego. W praktyce oznacza to, że fachowcy zajmują się bieżącym nadzorowaniem miejsca prac, zakupem materiałów, kontaktem z ekipą wykonawczą, a także dokładnym przeniesieniem koncepcji widocznej na wizualizacji do rzeczywistości.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowania wnętrz „pod klucz”?

 

Jak wspomniano wcześniej, jednym z największych atutów tego rozwiązania, jest z perspektywy inwestora oszczędność czasu. Prace wykończeniowe na miejscu, nawet jeśli wykonywane są przez fachowców, wymagają bowiem stałego nadzoru, najlepiej osób bardzo dobrze znających się na tym fachu. Dzięki temu możliwe jest szybkie wychwycenie ewentualnych błędów oraz zadbanie, by realizacja była pozbawiona niedoróbek. Poza oszczędnością czasu, projektowanie wnętrz „pod klucz”, które proponujemy w naszej ofercie, to także ogromna wygoda, szczególnie dla osób nielubiących lub zupełnie nieznających się na tego typu pracach, przez co nie chcą one się w nie angażować.

Projektowanie wnętrz „pod klucz” to usługa, z której korzysta coraz większa grupa klientów, którzy chcą mieć pewność, że koncepcja biura projektowego zostanie wykonana zgodnie z założeniami oraz nie mają czasu lub chęci, aby samodzielnie nadzorować prace.

 

 

Projektowanie wnętrz "pod klucz". Na czym to polega?

20 września 2019
projekt wnętrza

BLOG