Copyright 2019 | Created with Adrianov Projekt

mgr Jadwiga Adrianowska

78-520 Złocieniec

ul. Mickiewicza 15

tel.509921639 / 509921203

adrianov.projekt@gmail.com

Remonty to zazwyczaj skomplikowane pod względem logistycznym przedsięwzięcia, które wymagają sporego zaangażowania ze strony właścicieli lokalu. Szczególnie trudne jest wybranie materiałów oraz mebli i kolorystyki do odświeżonego wnętrza zwłaszcza, gdy czynimy to po raz pierwszy. Aby ułatwić sobie to zadanie i nie popełnić podstawowych błędów w urządzaniu, możemy zdecydować się na konsultacje projektowe ze strony doświadczonego architekta. Jak wyglądają one w praktyce i dlaczego jest to opcja warta rozwagi?

 

Czym są konsultacje projektowe?

 

Nie wszyscy możemy sobie pozwolić na zlecenie zaaranżowania wnętrz biurom architektonicznym, nie oznacza to jednak, że nie możemy skorzystać z wiedzy specjalistów w tym zakresie. Dla inwestorów, którzy nie chcą przepłacać, a przy tym potrzebują wskazówek projektantów, nasze biuro projektowe proponuje konsultacje projektowe. Polegają one na jednorazowej wizycie w domu lub lokalu użytkowym klienta oraz profesjonalnym doradztwie w zakresie kolorystyki, oświetlenia, wyposażenia, układu i wykończenia wnętrza. Jest to opcja, dzięki której można uniknąć podstawowych błędów w aranżacji takich jak nieprawidłowa ergonomia, niepotrzebne zagracenie pomieszczenia lub błędnie rozplanowane oświetlenie.

 

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji projektowych?

 

Większość osób ma jasne preferencje odnośnie tego, w jakich wnętrzach lubi przebywać. Wówczas niechętnie mogą one przyjmować koncepcje architektów, szczególnie tych, którzy w sposób nieprofesjonalny narzucają swoje wizje i nie zawsze chętnie podążają za gustami klientów. Można tego uniknąć, a jednocześnie upewnić się, że nasze pomysły sprawdzą się pod względem praktycznym, właśnie dzięki konsultacjom projektowym. W ich trakcie architekci uczulą nas nie tylko na najlepsze rozwiązania, ale dzięki doświadczeniu wskażą także najlepsze jakościowo i cenowo produkty służące do wykończenia. 

Skorzystanie z pomocy architektów wnętrz stało się łatwiejsze dzięki elastycznej i krótkoterminowej usłudze konsultacji, dedykowanej także tym osobom, które nie mają pomysłu na ciekawą aranżację wnętrza swojej nieruchomości. 

Remont lokalu. Kiedy i dlaczego warto skorzystać z konsultacji projektowych?

27 września 2019
projektant wnętrz

BLOG